Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Draugystės iškyla

Birželio 18 d. Vaškų gimnazijoje vyko Klasių vadovų metodinės grupės organizuota integruota diena „Draugystės iškyla“. Dalyvavo visas būrys mokinių ir mokytojų. Dienos pradžioje mūsų gimnazijos direktorė įteikė visas padėkas, diplomus mokiniams, kurie garsina gimnazijos vardą, ir tarė šiltą bei nuoširdų žodį. Tuomet visi keliavo įsirengti pikniko zonos. Pabuvę jaukiame klasės susibūrime pakvietėme visus įveikti smagių komandinių užsiėmimų. Parengėme 6 stoteles linksmų užduočių, susiskirstėme į komandas ir pradėjome veiklas. Visų pirma komandų laukė prisistatymas. Nedrąsiai tarė žodį, na, o paskui nereikėjo nė raginti, sukūrė pačius įvairiausius šūkius, todėl galime pasidžiaugti mokinių originalumu. Apšilę, įsidrąsinę skubėjome pradėti vykdyti užduočių. Pagrindinė užduotis buvo –  kuo greičiau įveikti visas 6 stoteles. O stotelių būta įvairių: nunešti teniso kamuoliuką jo nepametus, pripildyti stiklinę vandens su vandens šautuvu. Šlapi buvo visi, net tie, kurie tiesiog palaikė draugiją.  Tuomet turėjome gerinti įgūdį dirbdami komandoje, kai reikėjo perduoti „vandens bombą“ jai nesprogus, miklinome kojas žengdami ančiuko žingsneliu, tikrinome rankų miklumą. Sprendėme, ar pavyks nunešti pieštukų figūrą ten, kur reikia. Na, ir, žinoma, kaip be smulkiosios motorikos – išardai degtukų dėžutę, o paskui ją sudėk…ir, galų gale, vainikavo vienas bendras žaidimas, kurio metu mokiniai sudėjo palinkėjimą vasarai. Žaidėme, siautėjome po visą gimnazijos kiemelį. Užbaigdami dienos veiklas pasiklausėme mokinių įspūdžių, pasigrožėjome jų paruoštais plakatais, stebėjome II g klasės merginų parengtą šokį, kartu teko pašokti.  Ačiū visiems dalyvavusiems, buvote labai aktyvūs ir energingi.  Dėkojame kolegoms, prisidėjusiems, kad ši diena būtų gerų emocijų užtaisas.

Socialinė pedagogė ir Klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė Ingrida Tuskėnienė