Kovo 6 d. mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė. Iš pat ryto rinkosi visi pradinukai ir ikimokyklinukai, priešmokyklinukai. Rankose nešėsi visokių rankų darbo gėrybių. Šventę pradėjo vaikų folkloro ansamblis ,,Bitinėls‘‘. O paskui vyko prekyba. Visi pirko, pardavinėjo, derėjosi. Veikė ketvirtokų atidaryta kavinė ,,Pas Kaziuką”. Jos virtuvėje sukosi ir ketvirtokų mamos. Buvo smagi diena!
4 klasės mokytoja Eglė Aniūnienė