Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

III g klasės edukacinė išvyka į Anykščius

Vaškų gimnazijos III g klasės mokiniai kartu su vadove vyko į patyriminę-pažintinę veiklą Anykščiuose. Vyko edukacinis užsiėmimas – komandinio darbo įgūdžių gerinimas „Lobio paieška“. Jo metu gerinome tarpusavio santykius, supratimą, pasitikėjimą vienų kitais, komandinio bendradarbiavimo įgūdžius ir pan.  Taip pat pasisėmėme gerų emocijų dalyvaudami įvairiuose atrakcionuose: nuo trasų leidomės su padangomis, ekstremalus pasivažinėjimas su traukinuku, dalyvavome vandens mūšyje, išbandėme orientacinius įgūdžius įvairiuose labirintuose, iliuzijų kambariuose ir pan. Ir, žinoma, kaip be kraštovaizdžio tyrinėjimo:  aplankėme ir Anykščių lankytinas vietas.

„Pasikrovę“ gerų emocijų ir  pilnas kišenes juoko grįžome į namus. Belieka palinkėti geros vasaros auklėtiniams ir visam gimnazijos kolektyvui!

                               III g klasės vadovė Ingrida Tuskėnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *