Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Įsimintina priešmokyklinės grupės vaikų ekskursija į saldainių fabriką

Kaip niekada vaikučiai laukė birželio 6 dienos, nes tą dieną buvo suplanuota ekskursija į Šiaulius, į saldainių fabriką „Rūta“. O kaip smagu visiems važiuoti autobusu!

Kelias tikrai neprailgo, o atvažiavus į Šiaulių saldainių fabriką, mus prie durų pasitiko edukacijos vadovė, kuri pakvietė mus į kavinę, kurioje vyko  smagus užsiėmimas, kurio metu vaikai trumpam tapo šokolado meistrais. Keletą minučių stebėję šokolado vėsinimo procesą, ugdytiniai  patys galėjo išmėginti savo jėgas, gamindami šokoladinius skanėstus ir čia pat jų paragauti. O smagiausia, kad savo pasigamintus skanumynus buvo galima susidėti į dėžutes ir parsivežti namo!

Po to keliavome į Katinų muziejų. Mus su džiaugsmu pasitiko katės ir „muziejaus direktoriumi“ vadinamas išdykėlis katinas Perlas. Trijose muziejaus salėse – katinai, katinai, katinai… Jie atkeliavę ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir iš daugelio pasaulio šalių: Jungtinės Karalystės, Australijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Prancūzijos, Rusijos, Taivano, Šveicarijos, Portugalijos ir kitų. Bet labiausiai vaikams įsiminė gyvi katinai, kuriuos galėjo glostyti, žaisti. Taip pat aplankė ir  ,,Gyvūnijos sodą”, kuriame gyvena įvairūs egzotiški gyvūnai – paukščiai, driežai, graužikai, varliagyviai ir kt. Čia vaikai matė smauglius, žaliąją iguaną, Taivano laibauodegį žaltį, barzdotąją agamą, mėlynaliežuvį scinką, įvairias papūgas ir kt.

Vaikai grįžo laimingi ir pilni įspūdžių.

                                                Mokytoja Vilma Gaigalienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *