Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Nuskambėjo Paskutinis skambutis mūsų abiturientams

Gegužės 31d. gimnazijoje nuskambėjo Paskutinis skambutis mūsų abiturientams. Šventės pradžioje dvyliktokai buvo iškilmingai sutikti gimnazijos kieme ir palydėti į paskutinę pamoką. Skambant muzikai gimnazijos aktų salėje nekantriai ir su jauduliu abiturientų laukė tėveliai, mokytojai, draugai. Renginio metu girdėjome daug gražių palinkėjimų.  Šiltais  palinkėjimais ir dainomis abiturientus sveikino gimnazijos pirmokai kartu su mokytoja Nijole Magelinskiene, taip pat  šiltą žodį tarė mūsų mokyklos direktorė Dalia Remeikienė, Vaškų miestelio seniūno pavaduotoja Aurelija Markutytė, o paskutinę pamoką jiems vedė mokytojai ir klasės vadovė Birutė Lungienė. Ir mes, III g klasės mokiniai, palinkėjome abiturientams sėkmės egzaminuose ir sėkmingos ateities kelionės. Kad ši kelionė būtų išties sėkminga, kaip skrydžio simbolį, įteikėme drugelio pakabuką, kuris, labai linkime, atneš sklandų, išsvajotą skrydį į tolimesnę kelionę. Mūsų abiturientai taip pat turėjo ką pasakyti ir kam skirti jautrius žodžius ir dainas. Išgirdome ir perduotą Testamentą, kuris skirtas mums – vienuoliktokams.

Taigi, nuskambėjus Paskutiniam skambučiui ir praėjus paskutinei pamokai, gimnazijos dvyliktokai jau paliko mokyklos suolą, bet tikimės, kad į mokyklą abiturientai sugrįš kaip svečiai.

Šventės organizatoriai – vienuoliktokai. Darbo įdėta daug, aptarta ir sudėliota kiekviena detalė. Galiu tik pasidžiaugti, didžiuotis ir pasakyti, kad turiu nuostabius auklėtinius. Labai ačiū Jums!

                       Vienuoliktokų klasės vadovė Ingrida Tuskėnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *