Pradinių klasių dailyraščio konkursas

Gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „O rašto tas grožis!“, skirtas Kovo 11-ajai, Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai. Konkurso tikslas ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, suteikti gerų emocijų, pasitikėjimą savo jėgomis. Mokiniai rašė tekstus apie Lietuvą. Visi mokiniai stengėsi gražiai rašyti, tačiau vertinimo komisija vertindama dailyraštį atsižvelgė į teksto išdėstymą; rašto aiškumą ir tolygumą; darbo estetiką; atidumą ir kalbos taisyklingumą.

Pirmosios vietos laimėtojais tapo: pirmokė Vėjūnė Svidenytė ir trečiokė Paulina Valionytė.  Antrosios vietos laimėtojai: pirmokė Vesta Klungytė, antrokė Vėjūnė Andriuškevičiūtė, ketvirtokė Fausta Samaitė. Trečiąja vieta džiaugėsi pirmokė Gluosnė Norvaišaitė, antrokas Matas Maciūnas, trečiokė Ineta Pavilionytė, ketvirtokas Adomas Jovaiša.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems konkurso dalyviams, puoselėjantiems dailaus rašto tradicijas.

                                                                           Mokytoja  Jolanta Stankevičiūtė