Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Priešmokyklinukai dalyvavo respublikinėje viktorinoje

Vaškų gimnazijos priešmokyklinukai kartu su mokytoja Vilma ir padėjėja Ingrida balandžio – gegužės mėnesiais dalyvavo Žemės ūkio agentūros prie Žemės ūkio ministerijos organizuotoje viktorinoje „Auginame čia, Lietuvoje!”, skirtoje paaiškinti/pagilinti vaikų ir moksleivių  žinias  apie Lietuvoje auginamus produktus, sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, tvarumą, ekologinius bei nacionalinės kokybės maisto produktus. Vaikai atliko skaičiavimo, spalvinimo užduotis, o labiausiai patiko sukurti ūkio, atitinkantį šūkį „Auginame čia, Lietuvoje!“, maketą/schemą. Darbe privalėjo būti:

  1. Pavaizduotas bent vienas vaiskrūmis ar vaismedis;
  2. Pavaizduotas bent vienas ūkininkas ar ūkininkė;
  3. Pavaizduota bent viena daržovė ar uoga;
  4. Pavaizduotas bent vienas ūkio gyvūnas;
  5. Pavaizduotas užaugintas derlius ir/ar jo gaminiai;
  6. Pavaizduotas bent vienas pieno produktas;
  7. Bent viena raidė(-ės)/užrašas;
  8. Bent vienas skaičius;
  9. Bent viena geometrinė figūra;
  10. Pavaizduotas bent vienas iš NKP (pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagaminti produktai) ženklų ir/ar ženklas „Ekologinis žemės ūkis“.

                       Priešmokyklinės ugdymo grupės mokytoja Vilma Gaigalienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *