Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

„Sumanaus moksleivio akademijos“ projekto baigiamasis renginys

Gegužės 10 dieną  Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės Ūkio Akademijoje (VDU ŽUA) vyko edukacinio projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ Akmenės, Biržų, Joniškio, Pasvalio, Plungės, Rokiškio, Šakių, Mažeikių ir Zarasų rajonų eksperimentinių I ir II lygio klasių baigiamasis renginys, kuriame dalyvavo ir Pasvalio rajono Vaškų gimnazijos moksleiviai.

II lygio inžinerinės klasės moksleiviai vertinimo komisijai  pristatė savo projektinį darbą, kurio tema: „Privalumai ir kylančios problemos biokurui naudojant šiaudus“.

Taip pat mokiniai turėjo galimybę apsilankyti VDU studijų festivalyje ir išsamiai susipažinti su VDU atstovais, dėstytojais, fakultetais ir jų padaliniais, kūrybinėmis dirbtuvėmis, žaidimais, pramogomis ir muzika.

Moksleiviai gavo korteles su užduotimis, rinko lipdukus, surinkę visus, galėjo išsikeisti į prizus.

Iškilmingo pažymėjimų įteikimo ir projekto uždarymo metu moksleivius sveikino VDU vicekanclerė prof. Aušra Blinstrubienė, Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, taip pat Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas dr. Gvidas Vilys, UAB „Kurana“ personalo skyrias vadovė Neringa Čergelytė.

                  Didžiausi sveikinimai moksleiviams, sėkmingai baigusiems projektą.

                                        Karjeros specialistė Aušra Armonienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *