1-3 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėse programose Anykščiuose

1-3 klasių mokiniai vyko į vieną gražiausių Lietuvos miestų –  Anykščius,  kur  dalyvavo edukacinėse programose.

Edukatorius – palydovas- vaikus pasitiko Anykščių geležinkelio stotyje. Palydovė   papasakojo apie siauruką, pakvietė  apžiūrėti Anykščių geležinkelio stotį. Mokiniai apsilankė siauruko stoties antrajame aukšte, kuriame ilgus metus gyveno stoties viršininkas. Susipažino su stoties viršininko gyvenimo būdu, apžiūrėjo kambarius, išlikusius daiktus. Važiavo siauruku per Šventosios tiltą, grožėjosi nuostabiu Anykščių kraštovaizdžiu.  Nuvažiavome prie Puntuko akmens, praėjome Lajų taką, užlipome į 34 metrų aukščio apžvalgos bokštą, grožėjomės  Šventosios upe, aplinkiniais miškais, Anykščių bažnyčios bokštais. Po to vykome prie Laimės žiburio. Užlipę į Laimės žiburį ir pasisėmę  „rieškutes laimės“ vykome į Labirintų parką, kur mūsų laukė įvairūs atrakcionai, labirintai ir linksmybės. Linksmi ir pavargę nuo gausių įspūdžių grįžome į namus.

Mokytoja Jolanta Stankevičiūtė