18-asis Bebro konkursas

Baigėsi 18-asis Bebro konkursas. Tai tarptautinė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti informatiką ir informatinį mąstymą, per žaismingai, kūrybingai ir suprantamai formuluojamas užduotis, kurios apima visas fundamentalias informatikos sritis, parodant jų svarbą ir dermę su kitais mokslais.

Šiais metais konkurse dalyvavo 58 mokiniai, šešiose skirtingose grupėse:

• Nykštukai (1–2 kl.) – 11 mokinių;
  • Mažyliai (3–4 kl.) – 14 mokinių;
  • Bičiuliai (5–6 kl.) – 10 mokinių;
  • Draugai (8 kl.) – 6 mokiniai;
  • Jauniai (9–10 kl.) – 10 mokinių;
  • Kolegos (11–12 kl.) – 7 mokiniai.

Konkurse geriausiai pasirodė 1-3 klasių mokiniai ir pateko į šalies penkiasdešimtuką: 1 klasė – Edvinas Lauksėdis (9 vieta), Rusnė Morkevičiūtė (9 vieta), Viktorija Didychenko (12 vieta), Adrijus Mackevičius (18 vieta); 2 klasė – Tajus Inapas (21 vieta); 3 klasė – Skaistė Stumbrytė (34 vieta), Emilija Valionytė (40 vieta). Savivaldybės lygmenyje puikių konkurso rezultatų pasiekė ir pateko į savo klasės dešimtuką: 24 mokiniai – 1-4 klasėse, 8 mokiniai – I-IV klasėse.

Sveikiname visus dalyvavusius ir linkime naujų patyrimų ir savęs išbandymo įdomiose veiklose.

IT mokytoja Ingrida Beinorienė