5-11 klasių kultūrinės-pažintinės išvykos ir kita veikla birželio mėnesį

Mokiniai džiaugėsi, kad birželio mėnesį pamokos jau vyko gimnazijoje ir jos erdvėse.  Reikėjo  pakartoti, įtvirtinti mokomąją medžiagą, aptarti nuotolinį mokymąsi.  O svarbiausia – vėl susitikti su draugais ir mokytojais.  Geras laikas pabūti kartu!

Mokslo metams einant prie pabaigos dar reikėjo atlikti svarbių darbų.  III g klasės mokiniai pristatė projektinius darbus: išgirdome puikių įvairių sričių (technologijų, dailės, istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros, chemijos, fizikos, fizinio ugdymo, muzikos) darbų pristatymų. I g klasės mokiniai sveikino II g klasės mokinius užbaigus pagrindinį ugdymą.

Dešimtokai baigė mokslus metus išvykdami į kultūrinę-pažintinę išvyką po Biržų kraštą. Po šį kraštą keliavo ir 7 klasės mokiniai. Septintokai pramogavo Kirkilų pramogų parke, perėjo ilgiausiu Lietuvoje pėsčiųjų tiltu  per Širvėnos ežerą. Devintokai mokslo metų užbaigimui pasirinko edukacinę išvyką į Vilnių, kurią pradėjo apsilankydami atvirose metalų dirbtuvėse. Po to turėjo ekskursiją po Vilnių ir pramogavo Sudervės vandens batutų parke. 8 klasės mokiniai buvo išvykę į Naisius žaisti dažasvydį. Daugelis aštuntokų yra ekstremalaus sporto gerbėjai, todėl  šis strateginis žaidimas jiems labai patiko. 6 klasės mokiniai mokslo metų pabaigimo šventę  pavadino „Draugystė iškyla“  ir vyko į Pasvalio senąjį ir Smegduobių parkus, kur ne tik atliko matematines ir kitas užduotis, bet ir pramogavo.   Paskutinę mokslo metų dieną penktokai praleido gimnazijos aplinkoje: susėdę medžių pavėsyje diskutavo, ar sunkiau mokytis buvo pradinėse klasėse, ar  penktoje klasėje.  Linksmų  emocijų patyrė  žaisdami žaidimus ir džiaugėsi, kad nors keletą paskutinių dienų galėjo praleisti mokykloje kartu.

Plačiau susipažinti su visa mokinių veikla galite  skaitydami gimnazijos laikraštuką ,,Vaškinuks‘‘, taip pat peržiūrėdami nuotraukas po straipsniu.

Klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė mokytoja Nida Butėnienė