Išvyka į Šiaulių kolegiją

Kovo 25 d. direktorės pavaduotoja ugdymui Jurgita Vaitiekūnienė I – IV g klasių mokiniams organizavo profesijų dienai skirtą išvyką į Šiaulių valstybinę kolegiją. Čia mokiniai buvo supažindinti su esamomis specialybėmis ir galimybe studijuoti. Dauguma mergaičių ir vienas vaikinas lankėsi Sveikatos priežiūros fakultete ir susipažino su Kineziterapijos, Kosmetologijos, Socialinio darbo, Bendrosios praktikos slaugytojo studijų programomis. Apie studijas pasakojo ten besimokantys studentai, mūsų mokiniai daug ką galėjo išbandyti praktiškai. Savanoris Bronislovas buvo mokomas kaip reikia teikti skubią pirmąją pagalbą, turėjo veido SPA procedūrą, kineziterapeutas parodė, o vienuoliktokas Bronius išbandė jėgos, lygsvaros galimybes. Dauguma vaikinų ir kelios merginos lankėsi Verslo ir technologijų fakultete ir susipažino su Vadybos, Informatikos, Transporto inžinerijos, Tarptautinio verslo ir Buhalterinės apskaitos, Automatikos ir elektros inžinerijos, Gamybos inžinerijos studijų programomis. Mokiniai klausėsi ne tik teorinių paskaitų, bet ir įgijo praktinių patarimų. Susipažindami su Verslo studijų programa mokiniai žaidė monopolį, mokėsi, kaip valdyti finansus, taip pat turėjo galimybę išbandyti kai kurias transporto priemones.

Mokiniai išvyka liko patenkinti, nes sužinojo daug naudingos informacijos, kuri bus reikalinga renkantis studijas ir planuojant ateities karjerą.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė