8-OJI ADAMKIADA IR VAŠKŲ GIMNAZIJA

Birželio 2 d. gimnazijos 5-9 klasių mokiniai lydimi mokytojų Kristinos P. ir Jolantos S., išvyko į 8-ąją respublikinę mokinių sporto ir meno šventę „Adamkiada“, tradiciškai vykstančią Butrimonyse (Alytaus r.). Į „Adamkiadą“ šiemet vyko: mūsų dailininkė Austėja B. (8 kl.), mūsų nuostabaus balso savininkė Akvilė J. (7 kl.), protmūšio dalyviai- Ig kl. komanda: Vilija A., Gabija V., Miglė Z., Viktorija T. ir Giedrius T. Gausiausia buvo sportininkų komanda: šuolininkai į tolį Paulius J. (6 kl.), Guoda S. (7 kl.), futbolininkai- Rimas J. (5 kl.) ir Pijus P. (6 kl.), baudų metikai- Žaneta J. (7 kl.), Jokūbas J. (6 kl.), sportinių atrakcijų dalyviai- Deividas S. (Ig kl.) ir Loreta G. (8 kl.). Geriausiai sekėsi Žanetai ir Jokūbui- jie Adamkiadoje užėmė garbingą II -ąją vietą ir parvežė į gimnaziją iškovotą taurę. Kitiems dalyviams pritrūko jėgų, žinių, drąsos. Tačiau kitais metais bus žymiai geriau!