Ačiū, Mokytojau, kad esi!

Ruduo – nuostabus metas. Įvairiaspalviai po kojomis šiugždantys lapai, paslaptingi rūkai rytais, šilta arbata ir nebylūs apsikabinimai. Čia, žiūrėk, šventėme Rugsėjo 1-ąją, o jau ir Mokytojo diena prabėgo. Spalio penktąją dieną abiturientai sujudo nuo pat ankstaus ryto – tą dieną visa gimnazija buvo ,,mūsų rankose‘‘. Kaip tradicija, vienuoliktokai ir dvyliktokai iš mokytojų perėmė jų darbus ir leido pasidžiaugti šia diena. Kol vyko pamokos, mokytojų laukė pamokėlė daugiafunkcinėje klasėje, kur juos pasitikome. Pamokos metu žaidėme ir pažinome mokytojus artimiau. Na, o baigiamasis renginys įvyko aktų salėje, kur ne tik sugrąžinome mokytojams pareigas, bet ir juos pasveikinome šokiu, kurį atliko II g klasės mokinių šokių grupė. O 8 klasės mokinės Akvilė ir Guoda mokytojams skyrė dainą skambant gitaros muzikai.

Dar kartą sveikiname gimnazijos mokytojus Mokytojo dienos proga ir dėkojame už visas jūsų pastangas ugdant mus. Ačiū mokytojau, kad esi.. !

IV g klasės mokinė Miglė Viskupaitytė