Dailiausio ir tvarkingiausio sąsiuvinio konkursas

Rašysena – kiekvieno žmogaus individualumo išraiška, atskleidžia aiškią mąstyseną, gebėjimą susikaupti bei liudija pagarbą išmoktai raidei. Vaškų gimnazijoje vyko 1-4, 5-8, I-IIg klasių „Dailiausio ir tvarkingiausio sąsiuvinio“ konkursas, kurio tikslas buvo ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Konkurso nugalėtojams buvo pažadėti saldūs prizai.

Komisiją sudarė bibliotekininkė Svajūnė Katauskienė, anglų kalbos mokytoja Birutė Lungienė ir mokytojo padėjėja Raminta Ulienė. Buvo perversti ir peržiūrėti tikrai dideli kiekiai sąsiuvinių. Pasitarusi komisija išrinko pačius dailiausius ir tvarkingiausius sąsiuvinius.

Nugalėtojais tapo šie mokiniai:

1-4 klasių nugalėtoju tapo antros klasės mokinys Edvinas Lauksėdis.

5-8 klasių nugalėtoja išrinkta 8 klasės mokinė Austėja Budzinskaitė.

I-IIg klasių nugalėtoja tapo IIg klasės mokinė Ugnė Jasėnaitė.

Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Kiekvienas iš jūsų gali laimėti šį konkursą, jeigu tik tvarkingai rašys visus mokslo metus.

Bibliotekininkė Svajūnė Katauskienė