Dailiausio ir tvarkingiausio sąsiuvinio konkursas

Vaškų gimnazijoje gegužės 2-6 dienomis vyko 1-8, I-II g klasių „Dailiausio ir tvarkingiausio sąsiuvinio“ konkursas, kurio tikslas buvo ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Konkurso nugalėtojams buvo pažadėti saldūs prizai.

Komisijoje buvo  bibliotekininkė Svajūnė Katauskienė, specialioji pedagogė-logopedė Kristina Prakopienė ir mokytojo padėjėja Raminta Ulienė. Buvo perversti ir peržiūrėti tikrai dideli kiekiai sąsiuvinių. Pasitarusi komisija išrinko pačius dailiausius ir tvarkingiausius sąsiuvinius.

Dėkojame už dailius ir tvarkingus sąsiuvinius Matui Paušai, Arendui Venslovai, Ugnei Stokaitei, Žanetai Januševičiūtei, Renaldui Vitkui, Sigitai Grigelionytei ir Valentinai Pauliukevičiūtei. Jie gavo saldainių maišiukus ir pažymėjimus, kad dalyvavo konkurse.

1-4 klasių nugalėtoju tapo pirmos klasės mokinys Edvinas Lauksėdis.

5-II g. klasių nugalėtoja išrinkta 8 klasės mokinė Viktorija Taškevičiūtė.

Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti ir gavo po dėžutę ledų. Kas dalinosi prizu su klasės draugais, kas nusprendė saldžiu prizu mėgautis pats – tą istorija nutyli. Juk svarbiausia gera nuotaika.

Rašysena– kiekvieno žmogaus individualumo išraiška, atskleidžia aiškią mąstyseną, gebėjimą susikaupti bei liudija pagarbą išmoktai raidei. Konkursą planuojame pakartoti kitais mokslo metais, rudenį. Tad stenkitės užsirašyti sąsiuvinių viršelius, apsilenkite juos, nubrėžkite tvarkingai paraštes, gražiai rašykite, nebraukykite. Kiekvienas iš jūsų gali laimėti šį konkursą. Iki kito karto.

Bibliotekininkė Svajūnė Katauskienė