Dalyvavo respublikiniame gamtos mokslų konkurse „FizasBioChemis“

Biologija, chemija ir fizika, nors ir nelengvi mokslai, bet jie nuolat mus lydi. Visi gyvename aplinkoje, kurioje gausu įvairių cheminių reakcijų, fiziologinių reiškinių ir įvairiausių dėsnių. Dalį jų galima pajusti, išgirsti, pauostyti. O kita taip ir lieka nepastebėta. Domėjimasis įvairiomis mokslo sritimis yra kiekvieno jauno žmogaus pagirtina savybė, nes,  gilinantis į supančią aplinką,  galima pažinti ne tik mokslą, bet kartu ir save.

Paskutinę vasario mėnesio dieną (29d.) 3 mūsų mokyklos komandos dalyvavo respublikiniame  gamtos mokslų konkurse „FizasBioChemis“, kuris vyko Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės Bitės gimnazijoje. Tai buvo puiki galimybė išbandyti savo žinias, įgūdžius ir kūrybiškumą. Mokiniai susikaupę dirbo grupėse.  Nors ir nepavyko užimti prizinės vietos, tačiau mokiniai nesigaili jame dalyvavę.

Vilija: Diena buvo labai įdomi, netrūko veiklų. Užduotys nebuvo labai sunkios, o kūrybinė veikla padėjo susipažinti su kitų mokyklų mokiniais, su kuriais buvo smagu dirbti!

Žaneta: Man labai patiko dalyvauti  ,,FizasBioChemis‘‘ renginyje. Dalyvaudama praplėčiau žinias iš fizikos, biologijos ir chemijos. Šiais metais nelabai pasisekė, bet,  tikiuosi,  kitais metais geresnių rezultatų!

Miglė Z. : Labiausiai patiko kūrybiniai darbai ir jų pristatymai.

Deividas sakė, kad buvo įdomu išbandyti kitokį grupinį darbą, kai kiekvienas geriau išmano vis kitą sritį. Taip jis pagilino savo žinias apie chemiją ir biologiją, nes jam pačiam labiau patinka fizika. Šis konkursas buvo unikalesnis pagal savo pobūdį.

7-8 klasių komandai atstovavo:  Melisa Ahmati, Žaneta Januševičiūtė, Gabrielė Matuzaitė.

IIg. klasės komandai atstovavo:  Vilija Aniūnaitė, Viktorija Taškevičiūtė, Miglė Zubavičiūtė.

III-IVg. klasių  komandai atstovavo: Rūta Kazulytė, Miglė Viskupaitytė, Deividas Danuševičius.

Chemijos mokytoja Jurgita Paušienė