Dalyvavome konferencijoje ,,Elektroninės cigaretės: Kas? Kaip? Kodėl? Patirtys ir įžvalgos‘‘

Gegužės 30 d. II g kl. mokiniai Ugnė Jasėnaitė ir Paulius Jasiūnas kartu su socialine pedagoge Ingrida Tuskėnienė dalyvavo Pumpėnų gimnazijoje  rajoninėje konferencijoje „Elektroninės cigaretės: Kas? Kaip? Kodėl? Patirtys ir įžvalgos“. Mokiniai pristatė plakatą tema „Ar žinai, ką rūkai?“. Pasakojo, iš ko susidaro elektroninė cigaretė, koks pilamas skystis, kokie pavojai tyko. Ruošdami šį plakatą mokiniai gilino žinias apie žalingus įpročius. Konferencijoje dalyvavo rajono mokyklos: Saločių Antano Poškos, Svalios, Lėvens. Mokiniai skaitė įvairius pranešimus, buvo atlikę apklausas, susijusias su žalingais įpročiais. Patirtimi dalinosi savanorė – „Jaunimas gali“. Kalbėjo mokiniams, kaip galima turiningai praleisti laisvalaikį, kaip galima save realizuoti ir nevartojant žalingų įpročių. Taip pat savo įžvalgomis dalinosi ir Pumpėnų ŠVČ. Mergelės Marijos bažnyčios klebonas Domingo. Jis mokinius skatino rinktis teisingą ir doros kelią, kalbėjo apie tai, kokie pavojai tyko rūkant, vartojant alkoholį, taip pat skatino visą savo energiją atiduoti mokslams ir naudingai, aktyviai veiklai. Buvo turininga ir įdomi konferencija. Mokiniams patiko kitokia veikla, kuri praturtino ir pagilino jau turimas žinias. Ugnė ir Paulius džiaugėsi turėdami galimybę skaityti pranešimą ne savoje aplinkoje, o išbandė jėgas, drąsą kitoje mokykloje. Dėkojame II g kl. mokiniams už kūrybišką plakatą ir puikų pristatymą.

Socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė