DRAUGO DIENA

Lapkričio 29 diena – Tarptautinė Draugo diena. Vaškų gimnazijos I g klasės mokiniai dalyvavo Pasvalio rajono socialinių pedagogių metodinio būrelio ir Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnybos organizuotame, tradiciniu tapusiu, renginyje „Draugo diena“. Renginyje dalyvavo viso rajono vaikai, veikla vyko Pasvalio sporto mokykloje. Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Panevėžio regioninio Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Biržų poskyrio karininkas Renaldas Stuknys vaikams sukūrė draugišką, karišką, sportišką pabuvimą kartu. Pravedė draugiškas estafečių varžybas, papasakojo, ką kariškiai valgo miške karo pratybų metu, pademonstravo, kaip pašildomas maistas be ugnies. Vaikai turėjo galimybę paragauti kariško maisto, ne tik pamatyti, bet ir palaikyti šaunamuosius ginklus. Mokiniai,  pilni įspūdžių, gerai praleidę laiką,  grįžo į pamokas.

Socialinė pedagogė ir I g klasės vadovė  Ingrida Tuskėnienė