Draugystės iškyla į Palangą

Paskutinę mokslo metų dieną, birželio 20 d., aštuntokai su auklėtoja Kristina ir bibliotekininke Svajūne išvyko į Palangą. Nesvarbu buvo, nei koks bus oras, nei kiek ten mūsų bus, tačiau noras išvykti klasei kartu buvo didžiulis. Kelionė nei pirmyn, nei atgal neprailgo, nes vaikai šauniai leido laiką mokykliniame autobusiuke: dainavo lietuviškas dainas apie atostogas, jūrą, gražius jausmus, pertraukėlių metu žaidė „Tiesa. Drąsa“ anglišką versiją. Auklėtojai sudėtinga buvo iššifruoti, kokios užduotys žaidime buvo, bet iš vaikų reakcijų buvo galima suprasti, kad jiems smagu. Palangoje tiltu perėjome iš ryto ir vakarop. Maudytis jūroje neišdrįsome, nes vanduo šaltas kaip ledas. Stebėjomės, kai matėme keletą „ruonių“, mirkstančių vandenyje. Įžymioji J. Basanavičiaus gatvė pustuštė, kavinės taip pat, todėl nevargino triukšmas ir šurmulys.

Pasivaikščioję patraukėme į BOOM parką. Pramogų parke mūsų laukė batutai ant vandens, supiltas 12 metrų dirbtinis kalnas, nuo kurio galima su vėjeliu nusileisti padangomis, 206 m ilgio zip line nusileidimas, kliūčių ruožai, lauko tiras, pavėsinės su terasa bei restoranas, kuris pakvietė pasistiprinti ir sušilti. Labiausiai vaikus sužavėjo ir gundė penkiaaukščio namo dydžio kalnas ir nučiuožimas nuo jo „zip line“ arba padangomis. Parke  keletą drąsuolių suviliojo didžiuliai vandens batutai. Mergaitės relaksavo „važiuodamos“ vandens dviračiais. Oras mus lepino, nuotaika puiki, lengvas nuovargis ir saldus, nors ir neilgas miegas, kol važiavome namo.

Džiaugiasi aštuntokai, smagiai iškeliavę į vasaros atostogas. Džiaugiasi auklėtoja, kad ekskursija jai suteikė galimybę pamatyti savo auklėtinius neformalioje veikloje, išgirsti jų bendravimą, smagų juoką, pamatyti žibančias iš džiaugsmo akis. Gerų atostogų visiems!

Įspūdžiais dalijosi aštuntokai ir jų klasės vadovė