Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Edukacija LAIKO MAŠINA Vaškų gimnazijoje

Sausio 31 d. Vaškų gimnaziją aplankė Lietuvos švietimo istorijos muziejaus autobusas „Muziejus ant ratų”. 6-7 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje. Žaisdami strateginį žaidimą jie susipažino su reformacijos ir kontrreformacijos judėjimais LDK XVI – XVII a. Istorinis turinys buvo pristatomas interaktyvaus strateginio žaidimo pagalba, kuris įrengtas išskirtiniame autobuse. Interaktyvi muziejinė ekspozicija mokinius pakvietė leistis į virtualią kelionę po Lietuvos švietimo istorijos šimtmečius. Edukacinių užsiėmimų metu mokiniai buvo aktyviai skatinami atkreipti dėmesį į vietos bei regiono švietimo istoriją, užduotys mokinius įtraukė į pažintinius tyrinėjimus.

Netradicinė pamoka mokiniams paliko labai gerą įspūdį: ,,buvo įdomu, nes tai buvo nauja, kitokia istorijos pamoka, kurioje prisiminėm ir pakartojome istorijos ir geografijos žinias, žaisdami istoriją rungtyniavome su 6 klasės mokiniais ir mums, septintokams, puikiai sekėsi“.

                   Klasių vadovės Nida Butėnienė ir Ingrida Beinorienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *