EDUKACINĖ IŠVYKA Į LIETUVOS PAJŪRĮ

Birželio 16 d. 5, 6, 7 klasės mokiniai vyko į Lietuvos pajūrį. Aplankė Lietuvos jūrų muziejų, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „2050 Baltija. Distopija ar realybė?“.  Susipažino su iš ateities atsikėlusiais distopiniais jūrų gyvūnais Menke Celofanus, Ruoniu Padangarus, Jūrų kiaule Naftoena, Pramonida, Ežiažuve Mikroplastus, Krapštukedija ir kitais, turėjo galimybę su jais pasikalbėti, išklausyti jų žinutes. Ar šie distopiniai susitikimai turi vilčių tapti realybe? Ar mes tikrai to norime? Šiuo edukaciniu užsiėmimu mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo aplinkosauginį sąmoningumą ir tvarų vartojimą. Praktinėje veikloje atlikdami eksperimentines užduotis mokiniai ieškojo atsakymų,  kaip žmonės yra susiję su žemės tarša, kokie taršos būdai, ieškojo tvarių sprendimų keisti kasdienius įpročius.

Toliau edukacinę išvyką tęsėme apsilankydami prie Baltijos jūros. Jūra mus pasitiko su putotų bangų šniokštimu, saulėtu dangumi. Atsirado drąsuolių, kurie nepabūgo nerti į šaltokas vandens bangas. Išvyką baigėme apsilankymu laisvalaikio ir pramogų parke „BOOM“: elektrinių mašinėlių miestas, padangų čiuožykla, batutai, vandens dviračiai, oro pagalvės, tinklinio aikštelė, labirintai ir dar daugiau.

Ekskursija buvo aktyvi, įdomi, turininga. Grįžome patyrę gerų emocijų, bei kupini nuostabių įspūdžių.

Klasės vadovės Ingrida Beinorienė ir Inga Lauksėdienė