Edukacinė, kultūrinė išvyka į Panevėžį

Į 2023 metus mūsų gimnazijos 5,6,7 klasių mokiniai įžengė su įdomia edukacine išvyka.  Žiemos atostogų metu, sausio 4 dieną mokiniai kartu su klasės vadovėmis vyko į Panevėžį turiningai praleisti laiką. Apsilankėme ,,Apollo‘‘ kino teatre, kur žiūrėjome animacinės nuotykių komedijos žanro filmą ,,Batuotas katinas Pūkis: paskutinis noras”. Smagių dainų, gražios animacijos vaizdai, įdomiai pasakojama istorija leido kino salėje gerai praleisti laiką. Mokinių dėmesį pritraukė įdomiai pateiktas filmo siužetas, kupinas nuotykių, pamokantis, leidžiantis suvokti svarbias tarpusavio bendravimo vertybes.

Po filmo su gera nuotaika nuvykome pažiūrėti Panevėžio miesto eglės, pasivaikščiojome po Senvagę, aktyviai pajudėjome prie lauko treniruoklių, laipynių. Mokiniai pailsėjo nuo savo įprastos aplinkos, su geromis emocijomis ir įspūdžiais grįžo namo.

6 klasės vadovė Ingrida Beinorienė