Etnokultūros konkursai

Vasario 27 dieną I g klasės mokinės Vilija Aniūnaitė, Greta Rimdžiūtė ir Miglė Zubavičiūtė dalyvavo Radviliškyje vykusioje regioninėje etninės kultūros olimpiadoje. Komisija gyrė mergaičių muzikavimą – sutartinės skudučiavimą, grojimą kanklėmis, bet iki prizinių vietų pritrūko taškų už atsakymus į testo klausimus. Skudučiuoti padėjo šeštokės Melisa Ahmati, Ugnė Jutinskaitė, Arūnė Šilkūnaitė.

Kovo 3 dieną rajoniniame „Tramtatulio“ – Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse sekėsi puikiai. Gimnazijos skudutininkės pateko į kitą etapą ir kovo 31 dieną gros Panevėžyje regioniniame konkurse.

Muzikos mokytoja Asta Grigaliūnienė