Europos kalbų diena gimnazijoje

Europos Tarybos ir Europos Komisijos iniciatyva nuo 2001 m. kasmet rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Ji kasmet minima ir mūsų gimnazijoje. Šių metų šūkis: „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“. Mokiniai žino, kad kiekvienais metais rugsėjo 26 d., minėdami šią dieną, mokomės naujų žodžių įvairiomis kalbomis. Net ir keli užsienio kalbos žodžiai gyvenime suteiks galimybę surasti naujų draugų ir praplėsti akiratį. Šiandien, kai pasaulyje labai svarbi taika, 5-8 ir I g-IV g klasių mokiniai per kalbų pamokas ne tik prisiminė, kodėl švenčiama Europos kalbų diena, bet ir vertė žodį TAIKA į kitas Europos kalbas. Pagelbėjome mes, kalbų mokytojos, ir lietuvių – kitų kalbų internetinis žodynas. Mokiniai žodžius surašė ant  gilių ir jomis papuošė pirmame aukšte esantį ąžuolą. Džiaugiamės, kad mūsų mokiniams kalbų mokymasis padeda lengviau pažinti kitas kultūras, skatina tarpusavio supratimą, bendravimą ir bendradarbiavimą.

Kalbų mokytojos