EUROPOS KALBŲ DIENA: PASISVEIKINKIME ĮVAIRIOMIS EUROPOS KALBOMIS

Kiekvienais metais 5-12 klasių mokiniai ir kalbų, socialinių mokslų, menų ir technologijų mokytojų metodinė grupė rugsėjį vis kitaip pažymi Europos kalbų dieną. Šiais mokslo metais vyko klasių valandėlės, integruotos kalbų pamokos, per kurias mokiniai ieškojo informacijos, kaip pasisveikinti įvairiomis Europos kalbomis, taip pat norėjo išmokti ir užrašyti daugiau žodžių. Su mergaite Lara keliavo po kalbų pasaulį  ieškodami atsakymų į klausimus, bandydami versti iš įvairių kalbų, tyrinėdami knygutę.

Sveikinosi, užrašė, džiaugėsi bendryste, daug gerų emocijų suteikė pasisveikinimai. Apibendrino viską stende, kuris papuošė gimnazijos pirmojo aukšto koridorių.

Dėkoju visoms kalbų mokytojoms – Vaidai, Renatai, Birutei, Audronei, Janinai – padedančioms mokiniams atverti kalbų vartus į  pasaulį.

Kalbų, socialinių mokslų, menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės pirmininkė Rita Čypienė