Geografinė ekspedicija Vaškų miestelyje

Birželio 7 dieną 7 klasės mokiniai su geografijos mokytoju Arvydu V. ir klasės vadove Kristina P. organizavo integruotą veiklą – geografinę ekspediciją po Vaškų miestelį. Iš pat ankstyvo ryto mokiniai, susipažinę su Vaškų miestelio istorinėmis vietomis, svarbiomis geografiniu požiūriu, kibo į darbą. Orientacinės varžybos vyko grupėmis. Jose reikėjo pagal objektų nuotraukų fragmentus rasti tą vietą ir kūrybiškai nusifotografuoti, kad matytųsi bent vienas komandos narys. Svarbu buvo tai nuotraukai sugalvoti ir originalų pavadinimą. Po sočių pietų dar laukė kryžiažodžio sprendimas: čia reikėjo pagal aprašymą atspėti, ką reikia įrašyti į kryžiažodžio langelius. Refleksijai mokiniai kūrė ketureilius ir džiaugėsi savo rezultatais. Pirmoji vieta atiteko Žemiečiams, antrąją pasidalino Kaimietės ir Gamtinukai, o trečioji liko Seniūnų komandai. Pasidžiaukime vieni kitais!