GEOGRAFINĖ LAUKO PRAKTIKA – MĖNULIO STEBĖJIMAS

Spalio 12 dieną  šeštos klasės mokiniai dalyvavo geografijos mokomojoje lauko praktikoje „Kosminių kūnų stebėjimas pro teleskopą“. Lauko praktika vyko vakare, mokiniai rinkosi į Vaškų gimnazijos kiemelį 20 valandą.  Gimnazijos kiemelyje geografijos mokytojas Arvydas Vaitiekūnas įrengė mini observatoriją, kurioje mėnulį ir kitus kosminius kūnus galėjome stebėti per du teleskopus. Teko visiems žvilgtelėti pro teleskopo akį, ir ne vieną kartą stebėti Mėnulio panoramą. Mėnulis buvo gražus, ryškus ir spindintis, su kraterių išraižytu paviršiumi.

Labai džiugu, kad šioje edukacijoje sulaukėme ir daugiau bendraminčių iš Vaškų bendruomenės, panorusių ne tik kartu pastebėti kosminius kūnus, bet ir suteikti mokiniams galimybę susipažinti su naktinio matymo prietaisu – termovizoriumi. Mokiniai buvo sužavėti mokomąja lauko praktika. Buvo įdomu ir naudinga.

Klasės vadovė Ingrida Beinorienė