Gimnazijai – devyneri

Mokykla – tai ne tik pamokos, skaičiai, formulės ar gramatikos taisyklės, tai amžinai gyvas, klegantis ir nerimstantis vaikystės, paauglystės gyvenimas, auginantis ir brandinantis žmogų. Gimnazijoje daug veiklų, renginių, išvykų, švenčių. Balandžio pirmoji, nors ir melagių diena, tačiau jau tapo tradicija šią dieną švęsti  gimnazijos gimtadienį. Šiemet  šią dieną minėjome pieš velykines mokinių atostogas. Kiekviena klasė ruošė vaišes, puošė klasės stalus, mokytojai rūpinosi, kad neliktų mokinių, neparagavusių gimtadienio torto. Šventės metu skambėjo Mokyklos daina, Mokinių taryba ne tik pasveikino visus su gimtadieniu, bet ir įteikė nominacijas klasėms už paruoštus stendus ,,Draugystės receptai“. Suėjo jau devyneri metai, kai 2015 metais balandžio 1 dieną mokykla, gavusi akreditaciją, pakeitė statusą iš vidurinės mokyklos į gimnazijos. Tad visiems linkiu sėkmės, šilto pavasario, gerų mokymosi rezultatų, kantrybės ir pasitikėjimo savimi  bei  kitais.

Gimnazijos direktorė Dalia Remeikienė