Gimnazijos Mokinių tarybos rinkimai

Rugsėjo 29 d. Vaškų gimnazijoje vyko Mokinių tarybos rinkimai. Mokinių taryba atstovauja visoms moksleivių interesų grupėms, išreiškia ir gina jų interesus, teises, pareigas. Pagal nuostatus Mokinių tarybą sudaro septyni iš 8, I-IV g klasių mokinių. Teisę balsuoti turi 5–8, Ig – IV g klasių mokiniai. Šiuose rinkimuose į Mokinių tarybą kandidatavo 11 mokinių: Akvilė Janulytė (8 kl.), Žaneta Januševičiūtė (8 kl.), Miglė Jasėnaitė (8 kl.), Austėja Budzinskaitė (Ig kl.), Aringas Dumbrauskas (IIg kl.), Andželika Tunkūnaitė (IIg kl.), Greta Rimdžiūtė (IIg kl.), Giedrius Tuominis (IIg kl.), Viktorija Taškevičiūtė (IIg kl.), Ugnė Jasėnaitė (IIIg kl.), Paulius Jasiūnas (IIIg kl.). Po rinkimų į Mokinių tarybą išrinkti:

Akvilė Janulytė (8 kl.) – 59 balsai,

Žaneta Januševičiūtė (8 kl.) – 76 balsai,

Miglė Jasėnaitė (8 kl.) – 71 balsas,

Viktorija Taškevičiūtė (IIg kl.) – 65 balsai,

Giedrius Tuominis (IIg kl.) – 63 balsai,

Ugnė Jasėnaitė (IIIg kl.) – 69 balsai,

Paulius Jasiūnas (IIIg kl.) – 75 balsai.

Sveikiname!

Džiaugiamės, kad rinkimai įvyko. Dėkojame visiems, kurie teikė savo kandidatūrą į Mokinių tarybą ir klasių vadovams, kurie paragino savo auklėtinius kandidatuoti.

Mokinių taryba ir Mokinių tarybos koordinatorė mokytoja  Nida Butėnienė