Gimnazistai – biologijos olimpiadoje

Biologijos olimpiada: verta dalyvauti ar ne? Sausio – vasario mėnesiais vyko XVII Lietuvos 5-8 klasių mokinių ir 56 -osios 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiadų II etapai. Jau keli metai iš eilės užduotys ruošiamos centralizuotai, todėl jos yra nelengvos, ne pagal programas, bet įdomios ir reikalaujančios pasiruošimo. Ne visada pavyksta mokinius motyvuoti dalyvauti olimpiadose, nes dažnai (nieko nelaimėjus) sumažėja motyvacija jose dalyvauti. Šie metai mūsų gimnazijos mokiniams buvo sėkmingi.  6 klasių tarpe –Rugilė Andriuškevičiūtė užėmė II vietą, 7 klasių tarpe Melisa Ahmati  užėmė IV vietą.  Sveikiname ir didžiuojamės Rugile. Nuoširdus ačiū už dalyvavimą Gabrielei Matuzaitei, Žanetai Januševičiūtei. Vyresnių klasių olimpiadoje iki prizinių vietų trūko labai nedaug šioms mokinėms :Viktorijai Taškevičiūtei  Miglei Zubavičiūtei, Vilijai Aniūnaitei . Visi turi šansą pasitaisyti kitais metais, ir tikrai verta dalyvauti biologijos olimpiadoje. Sėkmės jums!

Biologijos mokytoja Rima Jasėnienė