Gimnazistai jaunimo festivalyje ,,Vibelift 2023‘‘

Balandžio 5 – ąją I – IV g klasės mokiniai su III g klasės vadove Birute Lungiene ir bibliotekininke Svajūne Katauskiene dalyvavo jaunimo festivalyje ,, Vibelift 2023” Kaune, Žalgirio arenoje. Jaunimo festivalio „Vibelift“ tikslas – įkvėpti jaunus žmones pozityviems pokyčiams ir judesiui! Šis jaunimo festivalis skatina jaunimą susimąstyti, kad kiekvienas esame savo sėkmės kūrėjas, o kelyje į sėkmę svarbus nuolatinis ryžtas, drąsa, ištvermė bei kantrybė. Festivalis paliko didžiulį įspūdį  mūsų mokiniams, nes jie turėjo galimybę išvysti  bei pabendrauti su ryškiausiomis sporto bei pramogų pasaulio žvaigždėmis, muzikos atlikėjais. Visi labai gerai praleido laiką, susibendravo tarpusavyje su kitų Lietuvos mokyklų mokiniais, susirado naujų draugų ir grįžo įkvėpti daryti pokyčius.

III g kl. mokinės Miglė ir Iveta