Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodinės grupės mokytojų išvyka į STEAM ,,Atradimų laboratoriją“

Balandžio 4 dieną gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių mokytojos vyko į Šiaulių lopšelio-darželio „Atradimų laboratoriją“. Čia mus šiltai sutikę lopšelio-darželio pedagogai supažindino su STEAM ugdymu. Darželio direktorė Laima Tiepelienė pristatė savo vadovaujamo lopšelio-darželio ,,Žirniukas“ ir kitų Šiaulių miesto STEAM centrų patirtis bei pasidalijo įžvalgomis apie STEAM proceso integravimą į kasdienę veiklą. STEAM laboratorijos mokytojos Virginija ir Loreta pasiūlė praktiškai atlikti kūrybiškumą skatinančias užduotis, padedančias gilintis į sąsajas tarp gamtos mokslų, meno, inžinerijos, matematikos ir technologijų, pasidalijo skaitmeniniais sprendimais ir įrankiais, skirtais STEAM ugdymui. Su džiaugsmu ir susidomėjimu išbandėme gausybę priemonių, užduočių, kuriomis pedagogai įtraukia savo įstaigos ir kitų Šiaulių miesto darželių ugdytinius į STEAM veiklas, taip skatindami juos atrasti, eksperimentuoti, tyrinėti. Labai džiaugiamės užsimezgusia nauja draugyste ir dėkojame už pasidalinimą gerąja patirtimi su mūsų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė Rasa Simonaitienė