Integruota menų, technologijų ir patyriminės veiklos diena

Birželio 16 d. gimnazijoje vyko integruota menų, technologijų  ir patyriminės veiklos diena, kurią pavadinome ,,Tvarumas – tai gyvenimo būdas‘‘.  Šios dienos tikslas buvo- gilinti dailės, muzikos, technologijų, geografijos dalykų žinias ir gebėjimus  organizuojant edukacinę veiklą netradicinėse ugdymosi aplinkose per  patyrimines veiklas. Veiklą organizavo Kalbų, socialinių mokslų, menų ir technologijų mokytojų metodinė grupė. Muzikos mokytoja Asta Grigaliūnienė organizavo 5-6 klasių mokinių veiklą tema ,,Kuriame vasaros kantatą‘‘, I-II g klasei- ,,Pasitinkame vasarą dainuodami‘‘, dailės mokytoja Regina Šlekienė organizavo mokinių veiklą tema ,,Gamtos formų vaizdavimas“, technologijų ir geografijos mokytojas Arvydas Vaitiekūnas organizavo I –II g klasių mokinių veiklą tema ,,Orientacininko iššūkiai gimnazijos aplinkoje“ ir ,,Vaškų miestelio įdomioji geografija“ 7-8 kl. mokiniams. Turiningą edukacinę veiklą mokytojams padėjo vykdyti mokytojos Vaida Lipinskienė, Jurgita Paušienė, Rima Jasėnienė.  Integruotos dienos veiklą susiejome su svarbia šiandieninio gyvenimo tvarumo idėja, kurią matyti, puoselėti turime nuo pat mažens visose gyvenimo srityse. Dėkoju klasių vadovams, paskatinusiems mokinius kitaip pažvelgti į šiandieną. Ačiū kolegoms už šią dieną gimnazijoje.

Kalbų, socialinių mokslų, menų ir technologijų metodinės grupės pirmininkė Rita Čypienė