INTEGRUOTA RAŠTINGUMO DIENA, SKIRTA VASARIO 16-AJAI

Vasario 11 dieną Vaškų gimnazijoje vyko integruota Raštingumo diena, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Ją organizavo kalbų, socialinių mokslų, menų ir technologijų metodinė grupė. Kaip ir visos veiklos šiuo neįprastu metu, integruotos pamokos vyko nuotoliniu būdu.

Veiklose dalyvavo 5-8, I g-IV g klasės. Diena prasidėjo  klasių valandėlėmis, kurių metu mokiniai su klasių vadovėmis  paminėjo Vasario 16 dieną, susipažino su veiklomis ir jų tvarkaraščiu. Visi mokiniai dalyvavo dailyraščio rašyme, atliko  literatūrinio kūrinio interpretaciją Lietuvos tema.  Užduotis rengė lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos, dailės mokytojai. Pamatėme, kokie mūsų mokiniai kūrybingi: piešė,  fotografavo, dainavo, šoko, kūrė eilėraščius.  5-7 klasių mokiniai piešė Vasario 16-osios akto signatarų portretus. Kiekvienai klasei jie teko burtų keliu. Galutinis rezultatas – buvo sukurta mokinių piešta nepriklausomybės akto signatarų portretų galerija. 8 klasės mokiniai  ir  I g-IV g gimnazistai   dalyvavo istorijos mokytojo Mariaus Skardžiaus parengtoje KAHOOT viktorinoje.

Refleksijos metu mokiniai nuoširdžiai pasidžiaugė savo darbų rezultatais.

Kalbų, socialinių mokslų, menų ir technologijų metodinės grupės pirmininkė  Birutė Lungienė