Išvyka į VDU Žemės ūkio akademiją

Gruodžio 6 d. trylika Vaškų gimnazijos mokinių dalyvavo Pasvalio inžinerijos eksperimentinės klasės veiklose VDU Žemės ūkio akademijoje. Mokiniai galėjo pasijusti studentais, klausėsi VDU Žemės ūkio akademijos prof. dr. Vytenio Jankausko, prof. dr. Dainiaus Steponavičiaus, dėstytojų Tomo Ūkso ir Dainiaus Ramukevičiaus skaitomų paskaitų: „Inžinerija – svajonės įgyvendinimo galimybė“, „Kas yra temperatūra ir kaip ją išmatuoti?“, „Ar šilta mano namuose?“, „Kaip kukurūzo grūdas atsiskiria nuo burbuolės?“.  Esame dėkingi UAB Kurana už apmokėtas mūsų kelionės ir maitino išlaidas  bei dovanėles, Pasvalio verslininkų asociacijai ,,Verslo žiedas“ už skanius kibinus ir gaiviuosius gėrimus.

III g klasės mokinė Miglė Viskupaitytė