Jaunųjų filologų konkurse – prizinės vietos

Dalyvavome Jaunųjų filologų konkurso rajoniniame etape. Konkurso tikslas- ugdyti gabių filologijai mokinių įgimtus ir įgytus humanitarinius gabumus, ugdytis gebėjimą kurti, patirti humanitarinių tyrimų, atradimų ir interpretacijos džiaugsmą ir kt. Konkursas organizuojamas 8 sekcijomis: poezijos, prozos, dramos, literatūros mokslo ir kritikos, publicistikos ir esė, tautosakos, kalbos, vertimų.

Mūsų gimnazijai atstovavo dvi mokinės: 7 klasės mokinė ARŪNĖ ŠILKŪNAITĖ ( konsultavo mokytoja R. Čypienė) pristatė savo kūrybos apsakymus prozos sekcijoje, o II g klasės mokinė GRETA RIMDŽIŪTĖ ( konsultavo mokytoja V. Lipinskienė) eilėraščius – poezijos sekcijoje.

Abi mokinės užėmė III vietą savo sekcijose. SVEIKINAME!