KETVIRTOKŲ SĖKMĖ RAJONINIAME DAILYRAŠČIO KONKURSE

Ketvirtos klasės mokiniai dalyvavo jau antrus metus vykstančiame Pasvalio M. Katiliškio bibliotekos organizuotame dailyraščio konkurse „O rašto tas grožis!”, kuris buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Mokiniai turėjo pasirinkti tekstą apie Lietuvą ir dailyraščiu nurašyti. Ketvirtokai pasirinko tekstą ,,Mano tėvynė – Lietuva” ir dailiai nurašė. Gražiausiai dailyraščiu nurašyti darbai buvo nusiųsti į konkursą. Rajoniniame konkurse dalyvavo Melisa, Orinta,  Ugnė ir Paulius. Konkursas vyko kovo 10 d. nuotoliniu būdu. Šiame konkurse du mūsų gimnazijos ketvirtokai  tapo laureatais. Pirmą vietą laimėjo Orinta Ramanauskaitė, o trečią vietą – Ugnė Jutinskaitė. Mergaitės buvo apdovanotos diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Visi konkurso dalyviai, neabejingi dailiam raštui, mokantys bei norintys rašyti aiškiai, dailiai ir taisyklingai buvo apdovanoti padėkos raštais. Sveikiname konkurse dalyvavusius mokinius ir džiaugiamės, kad taisyklingai ir dailiai rašote gimtąja kalba.

Mokytoja Jolanta Stankevičiūtė