Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

KINO TERAPIJA

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuras gruodžio 14 d. 7-8 klasės mokinius pakvietė apsilankyti kino terapijoje „Po saulės“. Filmas vyko Pasvalio kultūros centro kino salėje.

Filmas ,,Po saulės“ (,,Aftersun“) – tai žiūrimiausias filmas „Mubi“ platformoje, „Kritikų savaitėje“ Kanuose pelnęs prizą ir daugiau nei 50 kitų apdovanojimų bei laimėjęs Oskaro nominaciją vienam pagrindinių aktorių – Paul Mescal. Filme pasakojama apie mergaitės ir tėčio ryšį ir atostogas Turkijoje. Jie dar to nežino, bet tai paskutinės jų atostogos kartu. Po dvidešimt metų Sophie pati jau turi vaikelį, bando suvokti ir atrasti ryšį su savo tėvu, kurį ji pažinojo ir kurio – ne. Filmas – stiprus ir kartu jautrus, ir skausmingai paliečiantis – jų santykių portretas. Kartu jis ir apie praradimo jausmą, prisiminimus, vaikystę ir depresiją.

Kino terapija jaunam žmogui yra puikus būdas savo emocinę būseną reflektuoti. Kiekvienas filmas gali kažko išmokyti, padėti rasti atsakymą į svarbų klausimą ar pasiūlyti problemos sprendimo kryptį. Po filmo peržiūros vyko pokalbis – aptarimas su psichologe Daiva Čeponiene.

                                 7 klasės vadovė Ingrida Beinorienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *