Konkursas ,,Kur keliauja mokesčiai?“

5 klasės mokiniai 2021 m. lapkričio 15 d. – 2021 m. gruodžio 10 d.  dalyvavo Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos moksleivių nuotraukų, piešinių ar vaizdo klipų kūrybiniame konkurse „Kur keliauja mokesčiai?“. Konkurso  tikslas – pasitelkiant meninės raiškos priemones skatinti moksleivius domėtis Lietuvos mokesčių sistema, suprasti mokesčių mokėjimo naudą bei mokesčių nemokėjimo pasekmes. Piešinius piešė visi 5 kl. mokiniai, bet į konkursą atrinkome tik 4 piešinius – Danieliaus Matuzos, Melisos Ahmati, Emilijos Šalkauskaitės ir Pauliaus Juknevičiaus. Panevėžio apskrityje pirmą vietą laimėjo mūsų gimnazijos mokinys Danielius Matuzas. Gruodžio 20 d.  gimnazijoje lankėsi  Panevėžio AVMI atstovė, kuri pasveikino ir perdavė laimėtojui ir dalyviams prizus. Labai džiaugiamės, kad mokiniai sudalyvavo ir visiems, taip pat ir mokytojai, buvo įteiktos konkurso dovanėlės. Nugalėtojo piešinys patalpintas: https://www.vmi.lt/evmi/kur-keliauja-mokesciai.

Dalyvaudami konkurse mokiniai galėjo pritaikyti žinias, kurias įgijo ,,Finansinio raštingumo“ pamokų metu.

Mokytoja Nida Butėnienė

Danieliaus Matuzos diplomas