Konkursų ir olimpiadų laimėtojai bei prizininkai

Eame rašę apie gimnazijai atstovavusius bei prizines vietas pelniusius mokinius. Šįkart vėl džiaugiamės mokinių rezultatais, dėkojame jiems pasiruošti padėjusiems mokytojams.

5–6 mokinių raštingumo konkurse ,,Mažasis diktantas“ 6 kl. mokinė Ugnė Jutinskaitė ( mokytoja Audronė Vegienė) laimėjo I vietą.

Pradinių klasių mokinių jaunųjų literatų konkurse „Kai plunksna prabyla“ 1 kl. mokinė Lėja Andriuškevičiūtė ( mokytoja Eglė Aniūnienė) laimėjo II vietą.

Geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ 9-12 kl. mokiniams I g kl. mokinė Miglė Zubavičiūtė (mokytojas Arvydas Vaitiekūnas) laimėjo II vietą.

Lietuvos mokinių (5-8 kl.) matematikos olimpiados rajono etape 6 kl. mokinė Melisa Ahmati (mokytoja  Inga Lauksėdienė) užėmė III vietą.

Anglų kalbos konkurse  6–8 kl. mokiniams dalyvavo ir III vietą laimėjo 6 kl. mokinė Melisa Ahmati (mokytoja Renata Strelčiūnienė).

Lietuvos pradinukų (3-4 kl.) matematikos olimpiados rajono etape šauniai pasirodė 3 kl. mokinys Kajus Guževičius (mokytoja Inga Račkauskienė), kuris užėmė III vietą.

Jaunųjų kompiuterininkų konkurse 8 kl. mokinė Austėja Budzinskaitė (mokytoja Ingrida Beinorienė) laimėjo III vietą.

Geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ 6-8 kl. mokiniams 7 kl. mokinė Miglė Jasėnaitė (mokytojas Arvydas Vaitiekūnas) užėmė III vietą.

SVEIKINAME!