Konkursų ir olimpiadų laimėtojai bei prizininkai

Džiaugiamės mūsų gimnazijos mokinių pasiekimais  olimpiadose ir konkursuose.

Lietuvos mokinių Etninės kultūros olimpiados savivaldybės etape 1-ą vietą laimėjo I g klasė mokinė VILIJA ANIŪNAITĖ,  I g klasės mokinė MIGLĖ ZUBAVIČIŪTĖ  už 2-ą vietą, I g klasės mokinė GRETA RIMDŽIŪTĖ –3-ą vietą  (mokytoja Asta Grigaliūnienė).

8 klasės mokinė AUSTĖJA BUDZINSKAITĖ laimėjo 1-ą vietą antrosios užsienio kalbos olimpiadoje (mokytoja Rita Čypienė).

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados I–IV gimnazijos klasių mokiniams  rajono etape 2-ą vietą laimėjo I g klasės mokinė VILIJA ANIŪNAITĖ, 3-ą vietą – II g klasės mokinė RŪTA KAZULYTĖ (mokytoja Vaida Lipinskienė).

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados (9-12 kl.) rajono etape 3-ą vietą užėmė I g klasės mokinė MIGLĖ ZUBAVIČIŪTĖ (mokytoja Rima Jasėnienė).

SVEIKINAME !