KULTŪRINĖ PAŽINTINĖ VEIKLA ,,ŽEMĖS DIENA“

2021 m. balandžio 22 dieną minėjome Tarptautinę motinos Žemės dieną. Šią dieną žmonės kviečiami vienytis ir keisti savo įpročius vardan planetos Žemės – mūsų namų – išsaugojimo. Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai darbavosi savo namų kiemuose. Tvarkė po žiemos likusius lapus ir šakas, rinko šiukšles ir stebėjo atgimstančią gamtą. Kiekviena klasė paruošė ir pristatė savo atliktus gerus darbus Žemei, taip pat  pasiūlė idėją, ko dar reiktų mūsų mokyklos kieme. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti virtualiose edukacinėse paskaitose, kurias skaitė mūsų svečiai: 5-6 klasių mokiniams – Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos biologijos mokytoja Ainą Vilkauskienė ir 7 klasės mokinys Karolis Folka, kurie pasidalino savo praktika „Mano hobis – mano profesija“, 7-8 klasių mokiniams – Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos direktoriaus pavaduotojas, lektorius Remigijus Bakys pravedė įdomią paskaitą ,,Kur slepiasi miško vabzdžiai? Ar jie miškui draugai, ar priešai?“, o vyresnieji I-III g klasių mokiniai išklausė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto veterinarijos akademijos dėstytojos dr. Audronės Rekešiūtės paskaitą  „Naujovės žemės ūkio gyvulių veterinarijoje”.

Visi kartu praleidome keletą valandų, kad padėkotume Motinai Žemei, kad Ji tokia graži ir suteikia mums palaimą ir ramybę būnant jos gamtos glėbyje.

Chemijos mokytoja Jurgita Paušienė

Tarptautinės Motinos žemės dienos akimirkos