Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Kūrėme ANGELO sparnus

Artėjant Šv. Kalėdoms pirmoji ponia Diana Nausėdienė pradėjo tradicinę, jau trečius metus iš eilės rengiamą kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją „Angelo sparnai“.
Mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai su mokytoja Jolanta ir mok. padėjėja Ingrida prisijungė prie kvietimo dalyvauti kūrybinėje Kalėdų žaisliuko kūrimo akcijoje „Angelo sparnai“. Vaikai su dideliu noru įsitraukė į kūrimo procesą. Kirpome iš balto veltinio angelo sparnus, juos siuvome ir dekoravome plunksnomis bei karoliukais, blizgiomis akytėmis. Džiugu prisijungti prie tokios dideles bendruomenės ir maža dalimi prisidėti. Juk maži stebuklai kuria ir džiugina, daro stebuklus, bei kuria šventinę nuotaiką laukiant gražiausių metų švenčių. Ir tikime, kad šie angelo sparnai taps šviesa ir žmogiškosios Vilties sparnais visiems Lietuvos žmonėms. Tegul balti sparnai simbolizuoja mūsų kūrybos galią, nenugalimą Meilės jėgą, laisvės ir taikos siekį, optimizmą bei mūsų žmonių ryžtą ir gebėjimą įveikti didžiausius iššūkius, skriejant link Svajonės.

                     Trečiokų mokytoja Jolanta Stankevičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *