Kuriame saugią aplinką mokiniams

Birželio 22 d. Vaškų gimnazijoje vyko patyčių programos mokslo metų  apibendrinamasis susirinkimas. OLWEUS kokybės užtikrinimo sistemos (OPKUS) programoje dalyvaujame jau nuo 2015 m. Susirinkime dalyvavo mūsų instruktorė Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos metodininkė soc. pedagogė Vilma Simėnienė. Ji pasidalino praktiniais patarimais, ką klasės vadovai gali vesti klasių valandėlių metu, kaip neperdegti darbe, pasakojo apie atsipalaidavimo metodikas, dalinosi patirtimi, ir sulaukėme nemažai pastiprinančių patarimų. Ši programa įtraukia visą gimnazijos bendruomenę, nei vienas nelieka abejingas patyčių atvejui, yra empatiški kasdienėms situacijoms, padeda ir atsižvelgia į kiekvieną mokinį.

Džiugu, kad nenuleidžiame rankų, nepavargstame dirbti ir kartu kurti saugią aplinką mokiniams.

Programos koordinatorė socialinė pedagogė Ingrida Tuskėnienė