Tel. (8 451) 41 174 El.p. vaskugimnazija@gmail.comSekite mus: Facebook

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninis etapas

Kaip ir kasmet sausio mėnesį, taip ir šiais metais sausio 12 d. Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninis etapas. Jaunieji lietuvių kalbos ir literatūros žinovai olimpiadoje buvo suskirstyti į dvi grupes: jaunesniųjų (9-10 kl.) ir vyresniųjų (11-12 kl.). Šiais metais Vaškų gimnazijai olimpiadoje atstovavo dvi gimnazistės: 10 klasės mokinė Vilija Aniūnaitė ir 11 klasės mokinė Rūta Kazulytė. Mūsų šauniosios mokinės lengvai nenusileido kitiems Pasvalio rajono gimnazistams. Rūta užėmė 5 vietą tarp 15 vyresniųjų klasių dalyvių, o Vilija buvo pirmoji tarp visų jaunesniųjų klasių dalyvių. Džiaugiamės, kad Vilija vasario mėnesį vyks į respublikinį lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados etapą ir atstovaus Pasvalio rajonui Lietuvoje.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vaida Lipinskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *