Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninis etapas

2023 m. sausio 24 d. Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninis etapas. Olimpiadoje dalyvavo keturios mūsų gimnazijos mokinės: pirmokės gimnazistės Vilija Aniūnaitė ir Viktorija Taškevičiūtė bei antrokės gimnazistės Rūta Kazulytė ir Ugnė Jasėnaitė.

Olimpiados užduotys reikalavo ne tik lietuvių kalbos žinių, bet ir kalbos istorijos išmanymo bei gebėjimo sklandžiai dėstyti mintis, jas originaliai argumentuoti. Mokiniai taip pat turėjo parašyti esė tema Kodėl man patinka skaityti poeziją?

Nors po olimpiados merginos dalijosi įspūdžiais, kad buvo nelengva, tačiau rezultatai džiugina. 9-10 klasių grupėje mūsų gimnazistės užėmė aukštas vietas. Iš keturiolikos dalyvavusių mokinių Ugnė Jasėnaitė pelnė 7 vietą, Viktorija Taškevičiūtė- 4 vietą, Rūta Kazulytė- 3 vietą, Vilija Aniūnaitė- 2 vietą.

Sveikiname mokines! Džiaugiamės puikiais jų rezultatais ir linkime sėkmės kitose olimpiadose ir konkursuose.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vaida Lipinskienė