LIETUVOS MOKYKLŲ APLINKOSAUGINĖ KONFERENCIJA „ĮDOMIOJI EKOLOGIJA“.

Kovo 4 d. 7 – 8 klasių mokiniai, biologijos mokytoja Rima Jasėnienė , IT mokytoja Ingrida Beinorienė dalyvavo nuotolinėje konferencijoje „Įdomioji ekologija“. Jos metu mokiniai gilino žinias apie žiedinę ekonomiką, atliekų rūšiavimą, atliekų tvarkymo sprendimus, atsakingą vartojimą, sužinojo,  kas yra tvari aplinka ir daugybę kitų temų. Prie atsakingo ir pakartotinio atliekų vartojimo prisideda tokie prekiniai ženklai kaip Adidas, Nike, Lidl, Cocacola ir daugelis kitų. Mokinių nuostabą sukėlė ir tai, kad surinkus ir perdirbus plastikinius butelius, gaminami sportiniai batai, kurie gali puikiausiai atrodyti, ir su jais esi stilingas. Konferencijos metu vyko ir kūrybinės dirbtuvės „Namų laboratorija“. Jų metu mokiniai galėjo pasigaminti ekologiškus, kvepiančius vonios burbulus. Buvo smagu! Džiaugiamės, kad galėjome dalyvauti konferencijoje, pasisemti žinių bei praktiškai įgyvendinti idėjas.

Biologijos mokytoja Rima Jasėnienė

Mūsų mokyklos 7-8 kl. Ir 9-11 kl. mokinių grupės  priėmė iššūkį dalyvauti konkurse.