Meninio skaitymo konkursas

Kiekvienais mokslo metais gimnazijoje vyksta Meninio skaitymo konkursas. Geriausiai pasirodę skaitovai patenka į rajoninį turą.  Konkurso vedėjos I g klasės mokinės Karina ir Viltė pakvietė pasiklausyti gimnazijos skaitovų skaitomų eilėraščių ar kūrinių ištraukų.

Meninio skaitymo konkurso tikslas – skatinti mokinius plačiau domėtis literatūra, skatinti ir ugdyti moksleivių kūrybiškumą, originalumą, ugdyti ir puoselėti meninio žodžio suvokimą, gimtosios kalbos svarbą.

Konkurse dalyvavo 19 gimnazijos mokinių dviejose – 5-8 klasių ir I-IV g klasių – grupėse. Vertinimo komisija (mokytojos Jolanta ir Kristina, bibliotekininkė Svajūnė) išrinko nugalėtojus. Tai:

5-8 kl. grupėje

I vietą laimėjo 8 kl. mokinė Guoda Simonaitytė,

II vietą laimėjo 6 kl. mokinys Jokūbas Januševičius,

III vietą laimėjo 6 kl. mokinė Ugnė Jutinskaitė.

I-IV g kl. grupėje

I vietą laimėjo I g kl. mokinė Greta Rimdžiūtė,

II vietą lamėjo I g kl. mokinė Miglė Zubavičiūtė,

III vietą laimėjo I g kl. mokinė Vilija Aniūnaitė.

Sveikiname Meninio skaitymo  konkurso laimėtojus ir dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems skaitovams.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Vaida Lipinskienė, Rita Čypienė, Audronė Vegienė