MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Gyvename keistu ir sudėtingu laiku. Mus varžo įvairūs apribojimai, dėl kurių negalime susiburti ir būti kartu. Bet suvaržymai tikrai negali nutildyti poezijos, meninio žodžio skambesio. Puikus to įrodymas tai, kad 2021 m. sausio 19 d. 14 val. vyko mokyklinis meninio skaitymo konkurso etapas. Nors ir dalyviai, ir komisija, ir svečiai šiame renginyje dalyvavo nuotoliniu būdu, tačiau visi jautėsi šventiškai ir pakylėtai. Kiekvienas dalyvis nuoširdžiai ruošėsi, repetavosi, pasipuošė, o konkurso dieną džiugino visus savo skaitomomis eilėmis ar prozos teksto ištraukomis.

Po penkiolikos skaitovų, kurie buvo suskirstyti į 5-8 kl., Ig-IVg kl. mokinių grupės, pasirodymų komisija atsakingai sprendė, kurie skaitovai verti nugalėtojų vardo, kurie iš jų atstovaus Vaškų gimnazijai rajoniniame meninio skaitymo konkurse.

5-8 kl. grupėje I vietą užėmė Vilija Aniūnaitė (7 kl.),  II vieta atiteko Akvilė Janulytei (5 kl.), III vieta skirta Gretai Rimdžiūtei (7 kl.).

Ig-IVg kl. grupėje  I vietą užėmė Rugilė Aniūnaitė (IIIg kl.), II vieta skirta Miglei Viskupaitytei (Ig kl.),  III vietą dalijosi dvi mokinės: Monika Trinskytė (IIIg kl.) ir Odeta Gurklytė (IVg kl.).

Rajoniniame meninio skaitymo konkurse mūsų gimnazijai atstovavo visos prizinių vietų laimėtojos. Skaitovėms puikiai sekėsi įveikti neįprastus šių metų meninio skaitymo konkurso iššūkius: filmuoti savo pasirodymus, siųsti juos komisijai. Rajoniniame meninio skaitymo konkurso etape I-IV kl. mokinių grupėje mūsų gimnazijos mokinė Monika Trinskytė  (IIIg kl.) užėmė I vietą ir buvo deleguota atstovauti Pasvalio rajonui regioniniame konkurso etape.

Visa Vaškų gimnazijos bendruomenė sveikina Moniką ir linki jai sėkmės! Taip pat dėkoja visiems mokiniams, kurie myli poeziją, vertina ir skleidžia meninį žodį, pasiryžta savo skaitymais pradžiuginti ir aplinkinius. Ačiū!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vaida Lipinskienė